XFL2010-381MEC
MFR.Part #
XFL2010-381MEC
JLCPCB Part #
C17401364
Package
SMD,2x1.9mm
Description
2.1A 3.05A 33mΩ 380nH AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,2x1.9mm Power Inductors ROHS