XFL2006-153MEC
MFR.Part #
XFL2006-153MEC
JLCPCB Part #
C20623491
Package
SMD,2x1.9mm
Description
15uH 2.02Ω 290mA 350mA ±20% SMD,2x1.9mm Power Inductors ROHS