XFL2006-103MEC
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
XFL2006-103MEC
JLCPCB Part #
C20623556
Package
SMD,2.2x2.1mm
Description
1.27Ω 10uH 370mA 440mA ±20% SMD,2.2x2.1mm Power Inductors ROHS