XEL5030-222MEC
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
XEL5030-222MEC
JLCPCB Part #
C22398305
Package
SMD,5.5x5.3mm
Description
10.5A 13.2mΩ 2.2uH 9.7A AEC-Q200 ±20% SMD,5.5x5.3mm Power Inductors ROHS