XEL4030-682MEC
MFR.Part #
XEL4030-682MEC
JLCPCB Part #
C22401250
Package
SMD,4x4mm
Description
3.6A 3.9A 6.8uH 67.4mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS