XEL4030-472MEC
MFR.Part #
XEL4030-472MEC
JLCPCB Part #
C5354096
Package
SMD,4x4mm
Description
3.9A 4.6A 4.7uH 40mΩ ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS