XEL4020-561MEC
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
XEL4020-561MEC
JLCPCB Part #
C18716434
Package
SMD,4x4mm
Description
11.3A 13.8A 560nH 8mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS