XAL8080-682MED
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
XAL8080-682MED
JLCPCB Part #
C7495106
Package
SMD,8.6x8.1mm
Description
11.3A 13.2mΩ 14A 6.8uH ±20% SMD,8.6x8.1mm Power Inductors ROHS