XAL8080-472MED
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
XAL8080-472MED
JLCPCB Part #
C7432408
Package
SMD,8.6x8.1mm
Description
14.6A 17.4A 4.7uH 8.89mΩ ±20% SMD,8.6x8.1mm Power Inductors ROHS