XAL7070-182MEC
MFR.Part #
XAL7070-182MEC
JLCPCB Part #
C3911679
Package
SMD,7.2x7.5mm
Description
1.8uH 21A 25A 4.46mΩ AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,7.2x7.5mm Power Inductors ROHS