XAL7070-122MEC
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
XAL7070-122MEC
JLCPCB Part #
C3911737
Package
SMD,7x7mm
Description
1.2uH 21.6A 3.41mΩ 31.2A AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,7x7mm Power Inductors ROHS