XAL6060-682MEC
MFR.Part #
XAL6060-682MEC
JLCPCB Part #
C5355913
Package
SMD,6.4x6.1mm
Description
18.9mΩ 6.8uH 9.2A AEC-Q200 ±20% SMD,6.4x6.1mm Power Inductors ROHS