XAL6060-103ME
MFR.Part #
XAL6060-103ME
JLCPCB Part #
C2911576
Package
SMD,6.6x6.4mm
Description
10uH 27mΩ 7.6A 7A AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6.6x6.4mm Power Inductors ROHS