XAL6030-332MEC
MFR.Part #
XAL6030-332MEC
JLCPCB Part #
C19191620
Package
SMD,6.5x6.3mm
Description
12.2A 19.92mΩ 3.3uH 6A AEC-Q200 ±20% SMD,6.5x6.3mm Power Inductors ROHS