XAL5050-562MEC
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
XAL5050-562MEC
JLCPCB Part #
C7305309
Package
SMD,5.4x5.2mm
Description
23.45mΩ 5.6uH 6.3A 7.2A ±20% SMD,5.4x5.2mm Power Inductors ROHS