XAL4020-152MEC
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
XAL4020-152MEC
JLCPCB Part #
C18547833
Package
SMD,4x4mm
Description
1.5uH 21.45mΩ 7.1A 7.5A AEC-Q200 ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS