XAL1580-452MED
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
XAL1580-452MED
JLCPCB Part #
C6002549
Package
SMD,16.2x15.2mm
Description
20.4A 34.2A 4.58mΩ 4.5uH AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,16.2x15.2mm Power Inductors ROHS