XAL1510-103MED
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
XAL1510-103MED
JLCPCB Part #
C3911782
Package
SMD,15.2x16.2mm
Description
10uH 22A 26.3A 9mΩ AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,15.2x16.2mm Power Inductors ROHS