XAL1060-472MEC
MFR.Part #
XAL1060-472MEC
JLCPCB Part #
C3911818
Package
SMD,11.3x10mm
Description
10.72mΩ 25A 4.7uH 8.5A AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,11.3x10mm Power Inductors ROHS