XAL1060-401MEC
MFR.Part #
XAL1060-401MEC
JLCPCB Part #
C3911604
Package
SMD,11.3x10mm
Description
0.88mΩ 25.9A 400nH 82A AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,11.3x10mm Power Inductors ROHS