XAL1010-153MED
MFR.Part #
XAL1010-153MED
JLCPCB Part #
C2802562
Package
SMD,10x11.3mm
Description
15.5A 15uH 18.6mΩ 9.9A AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10x11.3mm Power Inductors ROHS