XAL1010-152MED
MFR.Part #
XAL1010-152MED
JLCPCB Part #
C6753479
Package
SMD,10x11.3mm
Description
1.5uH 1.76mΩ 36.6A 40.5A AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10x11.3mm Power Inductors ROHS