XAL1010-103MED
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
XAL1010-103MED
JLCPCB Part #
C6358489
Package
SMD,10x11.3mm
Description
10uH 14.75mΩ 15.5A 17.5A AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,10x11.3mm Power Inductors ROHS