SER2918H-332KL
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
SER2918H-332KL
Description
2.86mΩ 20A 3.3uH 91A AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±10% - Power Inductors ROHS