SER2918H-153KL
MFR.Part #
SER2918H-153KL
JLCPCB Part #
C2914303
Package
SMD,27.9x27.94mm
Description
15uH 2.6mΩ 20A 21.2A ±10% SMD,27.9x27.94mm Power Inductors ROHS