PL300-102L
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
PL300-102L
JLCPCB Part #
C19948252
Package
Bolt Mount
Description
1.5kV 2 300W 48V Single, Multi-tap Bolt Mount Power Transformers ROHS