PFL2010-471MEC
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
PFL2010-471MEC
JLCPCB Part #
C37955709
Package
SMD,2.2x1mm
Description
1.5A 1.6A 470nH 60mΩ ±20% SMD,2.2x1mm Power Inductors ROHS