PFL1609-561MEW
MFR.Part #
PFL1609-561MEW
JLCPCB Part #
C335670
Package
SMD,1.8x1.1mm
Description
1.1A 1.1A 110mΩ 560nH AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,1.8x1.1mm Power Inductors ROHS