PFL1609-472MEW
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
PFL1609-472MEW
JLCPCB Part #
C335674
Package
0603
Description
370mA 370mA 4.7uH 620mΩ AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% 0603 Power Inductors ROHS