PFL1609-471MEW
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
PFL1609-471MEW
JLCPCB Part #
C335669
Package
SMD,1.8x1.1mm
Description
1.2A 1A 470nH 93mΩ AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,1.8x1.1mm Power Inductors ROHS