MSS7341-622NLD
MFR.Part #
MSS7341-622NLD
JLCPCB Part #
C3911732
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
2.98A 27mΩ 4.3A 6.2uH AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS