MSS7341-563MLD
MFR.Part #
MSS7341-563MLD
JLCPCB Part #
C3911520
Package
SMD,7.3x7.3mm
Description
202mΩ 56uH 870mA AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS