MSS6132-563MLC
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
MSS6132-563MLC
JLCPCB Part #
C3911655
Package
SMD,6.1x6.1mm
Description
1.15A 380mΩ 56uH 790mA AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6.1x6.1mm Power Inductors ROHS