MSS6132-123MLC
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
MSS6132-123MLC
JLCPCB Part #
C3911725
Package
SMD,6.1x6.1mm
Description
1.7A 12uH 2.35A 79mΩ AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6.1x6.1mm Power Inductors ROHS