MSS1278-823MLD
MFR.Part #
MSS1278-823MLD
JLCPCB Part #
C3911720
Package
SMD,12x12mm
Description
139.9mΩ 2.3A 3.8A 82uH AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS