MSS1260H-422MED
MFR.Part #
MSS1260H-422MED
JLCPCB Part #
C17275096
Package
SMD,12x12mm
Description
10.8A 11mΩ 4.2uH 5A AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS