MSS1260H-333MED
MFR.Part #
MSS1260H-333MED
JLCPCB Part #
C17331286
Package
SMD,12x12mm
Description
2.3A 3.9A 33uH 58mΩ AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS