MSS1260H-273MED
MFR.Part #
MSS1260H-273MED
JLCPCB Part #
C17538691
Package
SMD,12x12mm
Description
2.3A 27uH 4.2A 45.7mΩ AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS