MSS1260H-223MED
MFR.Part #
MSS1260H-223MED
JLCPCB Part #
C17479653
Package
SMD,12x12mm
Description
2.5A 22uH 4.7A 41.5mΩ AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS