MSS1260H-222MED
MFR.Part #
MSS1260H-222MED
JLCPCB Part #
C17643488
Package
SMD,12x12mm
Description
14.6A 2.2uH 6A 7.5mΩ AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS