MSS1260H-183MED
MFR.Part #
MSS1260H-183MED
JLCPCB Part #
C17238069
Package
SMD,12x12mm
Description
18uH 30.2mΩ 3A 5.3A AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS