MSS1260H-152MED
MFR.Part #
MSS1260H-152MED
JLCPCB Part #
C17578954
Package
SMD,12x12mm
Description
1.5uH 18A 5.8mΩ 6.8A AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS