MSS1260H-103MED
MFR.Part #
MSS1260H-103MED
JLCPCB Part #
C17675895
Package
SMD,12x12mm
Description
10uH 19.3mΩ 3.9A 7A AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS