MSS1246H-562MED
MFR.Part #
MSS1246H-562MED
JLCPCB Part #
C17360221
Package
SMD,12x12mm
Description
17.5mΩ 3.8A 5.6uH 8.3A AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS