MSS1246H-422MED
MFR.Part #
MSS1246H-422MED
JLCPCB Part #
C17587668
Package
SMD,12x12mm
Description
13.5mΩ 4.2uH 4.3A 9.5A AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS