MSS1246H-393MED
MFR.Part #
MSS1246H-393MED
JLCPCB Part #
C17384390
Package
SMD,12x12mm
Description
1.58A 39uH 3A 96mΩ AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS