MSS1246H-222MED
MFR.Part #
MSS1246H-222MED
JLCPCB Part #
C17623498
Package
SMD,12x12mm
Description
13A 2.2uH 5.5A 8.6mΩ AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS