MSS1246H-153MED
MFR.Part #
MSS1246H-153MED
JLCPCB Part #
C17449837
Package
SMD,12x12mm
Description
15uH 2.38A 4.8A 46mΩ AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS