MSS1246H-103MED
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
MSS1246H-103MED
JLCPCB Part #
C17554282
Package
SMD,12x12mm
Description
10uH 28mΩ 3A 6.1A AEC-Q200 Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS