MSS1210-683MED
MFR.Part #
MSS1210-683MED
JLCPCB Part #
C5183009
Package
SMD,12.3x12.3mm
Description
2.8A 4.9A 68mΩ 68uH ±20% SMD,12.3x12.3mm Power Inductors ROHS